کمی درباره ی ساامکا

مرکز مشاوره و آموزش کارآفرینی “امکا” (اقتصاد، مدیریت و کشاورزی آتیه نگار) سالهاست که در زمینه مشاوره و آموزش مدیران سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین صاحبان کسب و کار از سراسر ایران اسلامی و برخی از شرکت های خارج از ایران فعالیت مستمر و اثر بخشی داشته است.

با برخی از نمونه فعالیت های ما آشنا شوید. اما مشتریان ما با مشغله های کاری فراوان ترجیح می دادند بیشتر خدمات و ارتباطات با مشاورین را در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل دریافت نمایند. و از طرفی برخی اوقات حجم درخواست ها آنقدر بود که فرصت برای ارائه خدمات به همه مشتران برای کارشناسان ما نبود.

اکنون برای گسترش هرچه بیشتر محدوده جغرافیایی و برای رفاه بیشتر مشتریان خود سامانه آموزش و مشاوره امکا “ساامکا” را آماده نموده تا خدمات مورد انتظار مشتریان و مخاطبین خود را بیشتر از پیش و در دسترس تر از پیش ارائه نماید. خدمات ساامکا بر سه محور اصلی استوار است.

با کلیک برروی هر کدام از گزینه ها به دپارتمان مربوطه وارد شوید.

زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید

دردوره های مجازی شرکت کنید و مدال و گواهی نامه دریافت کنید

همچنین میتوانید چند نمونه کار را مارا هم ببینید

وقتی با اندکی مشاوره و آموزش مدیران باعث می شدیم که بسیاری از کسب و کارها از بن بست نجات پیدا کنند؛ آرزو می کردیم که هر مدیری دانش لازم برای کسب و کار خود را داشته باشد؛ از اینرو مصمم شدیم بجای ارائه مشاوره به تعداد محدودی از مخاطبین، سفره علم مدیریت کسب وکار را برای همه بگستریم و حاصل این آرزو، اراده و تلاش ما شد “ساامکا”

 

کد گواهی

سفارشات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه تمدن نوین اسلامی می باشد.

X